Rat Htr1a (5-hydroxytryptamine receptor 1A) ELISA Kit
Contáctenos para saber el precio
Por favor contáctenos para obtener información detallada sobre el precio y disponibilidad.
Name
Rat Htr1a (5-hydroxytryptamine receptor 1A) ELISA Kit
Category
ELISA Kits
Provider
FineTest
Reference
ER1998
Tested Applications
ELISA
Documentos del producto
Instrucciones
Data sheet
Especificaciones del producto
| Category | ELISA Kits |
| Reactivity | Rat |
| Assay Data | 4 hours |
| Assay Type | Sandwich ELISA, Double Antibody |
| Test Range | 78.125-5000pg/ml |
| Sensitivity | 46.875pg/ml |
| Size 1 | 96T |
| Tested Applications | ELISA |
| Sample Type | Serum, Plasma, Cell Culture Supernatant, cell or tissue lysate, Other liquid samples |
| Availability | Shipped within 10-14 working days. |
| Storage | 2-8 °C for 12 months |
| UniProt ID | P19327 |
| Alias | HTR1A,G-21,5HT1a,PFMCD,5-HT1A,5-HT-1A,ADRBRL1,ADRB2RL1,5-HT1A receptor |
| Background | Elisa kits for HTR1A |
| Status | RUO |
Productos relacionados
5-Hydroxytryptamine Receptor 1A / 5-HT1A (HTR1A) Antibody
5-HT-1A Antibody is a Rabbit Polyclonal antibody against 5-HT-1A.…
Ver producto
5-Hydroxytryptamine Receptor 1A / 5-HT1A (HTR1A) Antibody
5-Hydroxytryptamine Receptor 1A / 5-HT1A (HTR1A) Antibody is a Rabbit Polyclonal antibody for the detection of HTR1A.…
Ver producto
Human 5-Hydroxytryptamine Receptor 1A / 5-HT1A (HTR1A) ELISA Kit
Human 5-Hydroxytryptamine Receptor 1A / 5-HT1A (HTR1A) ELISA Kit is an ELISA Kit for the in vitro quantitative measureme…
Ver producto