Rat HTR2A (5-hydroxytryptamine receptor 2A) ELISA Kit
Contáctenos para saber el precio
Por favor contáctenos para obtener información detallada sobre el precio y disponibilidad.
Name
Rat HTR2A (5-hydroxytryptamine receptor 2A) ELISA Kit
Category
ELISA Kits
Provider
FineTest
Reference
ER2149
Tested Applications
ELISA
Documentos del producto
Instrucciones
Data sheet
Especificaciones del producto
| Category | ELISA Kits |
| Reactivity | Rat |
| Assay Data | 4 hours |
| Assay Type | Sandwich ELISA, Double Antibody |
| Test Range | 31.25-2000pg/ml |
| Sensitivity | 18.75pg/ml |
| Size 1 | 96T |
| Tested Applications | ELISA |
| Sample Type | Serum, Plasma, Cell Culture Supernatant, cell or tissue lysate, Other liquid samples |
| Availability | Shipped within 10-14 working days. |
| Storage | 2-8 °C for 12 months |
| UniProt ID | P14842 |
| Alias | HTR2A,HTR2, 5-HT2A,5-HT2A receptor |
| Background | Elisa kits for HTR2A |
| Status | RUO |
Productos relacionados
Human 5-Hydroxytryptamine Receptor 2A / 5-HT2A (HTR2A) ELISA Kit
Human 5-Hydroxytryptamine Receptor 2A / 5-HT2A (HTR2A) ELISA Kit is an ELISA Kit for the in vitro quantitative measureme…
Ver producto
5-Hydroxytryptamine Receptor 2A (HTR2A) Antibody
5-Hydroxytryptamine Receptor 2A (HTR2A) Antibody is a Rabbit Polyclonal antibody for the detection of 5HT2A.…
Ver producto
5-Hydroxytryptamine Receptor 2A (HTR2A) Antibody
HTR2A Antibody is a Rabbit Polyclonal against HTR2A.…
Ver producto