Rat ADORA2a (Adenosine A2a Receptor) QuickTest ELISA Kit
Contáctenos para saber el precio
Por favor contáctenos para obtener información detallada sobre el precio y disponibilidad.
Name
Rat ADORA2a (Adenosine A2a Receptor) QuickTest ELISA Kit
Category
ELISA Kits
Provider
FineTest
Reference
QT-ER0715
Tested Applications
ELISA
Documentos del producto
Instrucciones
Data sheet
Especificaciones del producto
| Category | ELISA Kits |
| Reactivity | Rat |
| Assay Data | 120 minutes |
| Assay Type | Sandwich ELISA, Double Antibody |
| Test Range | 0.156-10ng/ml |
| Sensitivity | 0.094ng/ml |
| Size 1 | 96T |
| Tested Applications | ELISA |
| Sample Type | Serum, plasma, cell culture supernatant, cell lysate or tissue lysate, other biological fluid samples |
| Availability | Shipped within 10-14 working days. |
| Storage | 2-8 °C for 12 months |
| UniProt ID | P30543 |
| Alias | ADORA2A,RDC8,A2-AR,adenosine receptor A2a,A2A receptor,A2aR, RDC8, ADORA2 |
| Background | Elisa kits for ADORA2A |
| Status | RUO |
Productos relacionados
Adenosine A2a Receptor (ADORA2A) Antibody
ADORA2A Antibody is a Rabbit Polyclonal antibody against ADORA2A. This gene encodes a protein which is one of several re…
Ver producto
Adenosine A2a Receptor (ADORA2A) Antibody
Rabbit Polyclonal against the ADORA2A protein.…
Ver producto
Human Adenosine A2a Receptor (ADORA2A) ELISA Kit
Human Adenosine A2a Receptor (ADORA2A) ELISA Kit is an ELISA Kit for the in vitro quantitative measurement of Human Aden…
Ver producto